Šuo Orui Maišelis Šunų Didelės Talpos Kuprinė Katė Krepšys Nešiojamų Lauko Kelionių Naminių Vežėjas Didmeninės

Nauja prekė

€26.91

€37.37

-28%

Žymos:

katė namo lauko, kuprinė pet, katė vežimėlis, narvas transporto pokalbių, pet lagaminas, lepim, pet carrier kuprinė, kelionės, barbi marškinėliai, vežėjas katė, maišą kačių transporto

Šuo Orui Maišelis Šunų Didelės Talpos Kuprinė Katė Krepšys Nešiojamų Lauko Kelionių Naminių Vežėjas Didmeninės

Specifikacijos

Produkto svoris: 998 g Dydis: 42 * 32 * 33 CM Medžiagos: drobė + akių

kuprinės savybės

* Ar 1. Aukštos kokybės: Pagaminti iš aukštos kokybės drobės, vandeniui medžiagos, yra praktiški ir labai patvarus.Medžiaga, iš kurios ji yra pagaminta, yra atsparus ir saugus transporto. * Ar 2. Funkcinis dizainas: priekiniai įėjimas su užtrauktuku, akių užtikrina didelį kiekį vėdinimo viduje ir leidžia gyvūnų liestis su išorės.Šoninės kišenės: puikus siekiant saugoti savo augintinius, lengvai, su visais reikalingais priedais, raktai, krepšiai ar smartphonach * ar 3. Vidaus sėdynės diržas apsaugo šunį nuo šokinėja.Apačioje pagalvėlės yra lengvai išimti ir valyti.Užpildyta putų (kolonėlė) ant nugaros ir diržo sumažinti pečių apkrovą. * Ar 4. Rekomenduojamas svoris: Tinka smulkių gyvūnų, tokių kaip šunys, katės, triušiai.Vidutinis dydis yra gyvūnams, sveriantiems mažiau nei 5 kg. * Ar 5. Kelionės su draugiška pet: lengva nešiotis ir praktiškas, jūs galite pasiimti savo augintinį, bet kur.Šio tipo transporto idealiai tinka keliaujantiems su naminiai gyvūnai, kelionės traukiniu, automobiliu ar oru ar išeina.

Produkto vadovas:

Pagamintas iš aukštos kokybės drobės ir neperšlampama medžiaga, tai yra atsparumas dilimui ir didelis atsparumas.Medžiaga, iš kurios medžiagos yra atsparus ir saugus transporto.Įėjimo su užtrauktuku, viduje akies yra gerai vėdinamos, kad leisti gyvūnui liestis su išoriniu pasauliu.Šoninės kišenės: puikus, kad lengva laikyti gyvūnus, galite įdėti visi reikalingi priedai, raktai, krepšiai ar išmaniuosius telefonus.Vidaus sėdynės diržas apsaugo šunį nuo išeina.Apačioje mygtukai gali būti lengvai išimami ir valomi Putų užpildu ant nugaros ir diržas (reguliuojamas) sumažinti pečių apkrovą.Tinka smulkių gyvūnų, tokių kaip šunys, katės, triušiai.Vidutinis dydis yra gyvūnams, sveriantiems mažiau nei 5 kg.Nešiojamų ir praktiškas, jūs galite pasiimti savo augintinį, bet kur.Šio tipo transporto idealiai tinka keliaujantiems su naminiai gyvūnai, kelionės traukiniu, automobiliu ar oru ar išeina.

Kilmės KN(Kilmės)
Medžiaga Nailonas
Uždaryti Tipas Mygtukas

Panašūs produktai