Sodas, Kiemas, Automatiniai Drėkinimo Valdytojas Skaitmeninis Drėkinimo Vandens Laikmatis - Vieno Lizdo Maišytuvo Žarna, Kombinezonai Su Antkrūtiniais

Nauja prekė

€19.71

€30.32

-35%

Žymos:

skiltyje sodas, vandens maišytuvas, premium metalo laistymo maišytuvas, automatinė laistymo įrenginį, dekoratyvinis, wanfan sodo maišytuvas, automatinis stiklo laistymo įrenginys, kelionės automatinė laistymo įrenginys, automatinė laistymo įrenginį "pasidaryk pats", moterys, sodo maišytuvas, mados sodo maišytuvas, Pažangios automatinės laistymo įrenginys

Ypatybė:

1. Žarna Laistymo Vandens Laikmatis yra sukurta tam, kad kontroliuoti savo sodo laistymo paprasta, taip, kad jis atitinka jūsų tiksliai pritaikyti poreikius.

2. Leidžia nustatyti jūsų poreikius, norimą dažnį ir trukmę.Programa tiksliai pradėti laistyti ir nustoti laistyti.Kiekvieno laistymo sesija gali būti nustatytas 1 iki 240 minučių, ir gali būti programuojamas vandens, kaip daug kartų reikia per dieną.

3. Funkcijos pasukamas kablys lengvai ir greitai prijungti be jokių reikalingos priemonės.

4. Ji yra lengvai pereiti laistymo sesijos, per ir po lietaus dienų, nenutraukus planuotų laistymo ciklų.Tiesiog pasirinkite, kiek valandų / dieną laistymo turėtų būti praleidžiami; sistema bus sustabdyti visą laistymo ir grįžti į įprastą laistymo planą, praėjus užprogramuotam yra nustatyti.

5.1*Žaliavų diržo, kaip dovana,jis yra PTFE Teflono Sriegis Sandarinimo Juosta yra gerai naudoti ant srieginių jungčių iš metalo ar plastiko, vandens vamzdžio,atsparus Vandeniui, saugo srieginių jungčių vamzdžių iš vandens galimybę patekti.

Medžiaga Plastikiniai
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Laistymo Rinkiniai
Modelio Numeris l-3
Prekės Pavadinimas AHUYML

Panašūs produktai