3/6/9/12/15vnt Pod Kasetė su 2ml Gebėjimus Quawins Vstick Pro Atviras Pod Kit/ Vstick Pro Pod System Rinkinio e-cig Priedai

Nauja prekė

€8.30

€10.38

-21%

Žymos:

lumi bakas, dnr mod, singl mod, kubi, Fallout 4, moterų vape mod, joyetech rinkinys, dual 21700 mech mod, ankštys, šarvai ehpro

Tipas: Quawins Vstick Pro Atviras Pod Kasetė 2ml 3pcs

Sveiki Quawins Vstick Pro Atviras Pod Kasetę, kuri yra geriausia Quawins Vstick Pro Atviras Pod kit.Featuring 2 ml sulčių ir DC ritės, kad Quawins Vstick Pro atviras Pod suteiks jums daug vaping.

Produkto pristatymas

Say hello su Quawins Vstick Pro Atviras Pod Šerdelę su 3 gabalus kiekvienoje pakuotėje.Į Quawins Vstick Pro Atviras Pod ateina su 2 ml sulčių talpa ir paprasta pusėje papildymo projekto.Be to, Quawins Vstick Pro Atviras Pod priima 1.35 ohm DS ritė, kuri yra pagaminta iš 2 sluoksnių apvalkalas ir 2 sluoksnių medvilnės, todėl DS ritė yra daug stipresnis nei įprastai ritės.Ir VSTICK Pro Pod turi du būdai, kurie yra su filtru ir be filtro mėgautis puikiu vaping.Featuring paprasta pusėje papildymo projektą, Quawins Vstick Pro Atviras Pod leis jums patogiai ir nuostabų vaping patirtis.Tiesiog gauti Quawins Vstick Pro Atviras Pod jūsų Quawins Vstick Pro Atviras Pod kit/Quawins Vstick Pro Pod Sistema dabar!

Parametrai

Kiekis: 3pcs/pak Pod Tūris: 2.0 ml Atsparumas: DS 1.35 ohm

Jis ateina su

3 x Quawins Vstick Pro Atviras Pod 3 x VSTICK PRO Filtras Įprasta Pakavimo gamykloje, pakavimo gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Pastaba

Tuščias pod.Jums reikia nusipirkti e-sultys atskirai.Tai yra geriausias Quawins Vstick Pro Atviras Pod kit/Quawins Vstick Pro Pod Sistema.

B tipas: Quawins Vstick Pro Kasetė 2ml 3pcs

Į Quawins Vstick Pro Kasetė ateina su 2 ml sulčių talpa.Į Quawins Vstick Pro Kasetė priima pusė papildymo sistema lengva pripildyti iš naujo.

Produkto pristatymas

Į Quawins Vstick Pro Kasetė yra geriausiai suderinama su Quawins Vstick Pro Kit.Į Quawins Vstick Pro Kasetės turi 2ml daugkartiniai sulčių talpa su įmontuotais 1.35 ohm ritė.Į Quawins Vstick Pro Kasetė priima pusė papildymo sistema lengva pripildyti iš naujo.

Kiekvienas paketas ateina su 3 gabalus Quawins Vstick Pro Kasetes.

Parametrai

Kiekis: 3pcs/pak Pod Talpa: 2 ml Ritės Varža: 1.35 ohm

Jis ateina su

1 x Quawins Vstick Pro Kasetė 2ml 3pcs Paprastos pakavimo.Įprasta Pakavimo gamykloje, pakavimo gali keistis be išankstinio įspėjimo.

Pastaba

Tai Quawins Vstick Pro Kit.Neateina su e-sultys, jums turėtų pirkti e-sultys atskirai.

Sertifikavimo NĖRA
Modelio Numeris UNDEFINED
Pod Talpa 2.0 ml
Prekės Pavadinimas heavengifts
Suderinama Modelis UNDEFINED
Atsparumas 1.35 ohm
Kilmės KN(Kilmės)
Kiekis 3pcs/pak

Panašūs produktai