Kišeninės USB Mokamas lituoklio su Stovu Nešiojamas USB lituoklio Pen 5V 8W Mini Patarimas Mygtukas Jungiklis Elektrinis

Nauja prekė

€4.30

€5.82

-27%

Žymos:

mini lituoklio hakko, geležies lydmetalis patarimas, savininkas lydmetalis, dalys desoldering, geležies strypas, lydmetalis, geležies, alavo lydmetalis, Litavimo Stotis, geležies lydmetalis, perdarymas stotis, jaukų mini geležies

Kunshan wangyatian Electronics Co., Ltd.

Daug metų pramonės patirtį gamintojai tvarkymo pritaikymas savo reikmėms

produkto Savybės

visiškai funkcinis USB maitinimo lituoklio

kompaktiškas ir nešiojamas

nors spartus klimato atšilimas ir atkūrimo

palieskite metalo metu vėl pradėti dirbti dar kartą

derinys kaitinimo elementas ir suvirinimo galvos

palieskite metalo taškas ant pagrindinio korpuso suvirinimo pen švelniai, tada šviesos DIODAS iki ir pradėti dirbti.

Jei elementas nenaudojamas 15 sekundžių, LED indikatoriaus lemputė užges ir rašiklis bus automatiškai pasyvųjį režimą.

Įspėjimas

ypač atsargiai turėtų būti imtasi, kai tvarkymo šildomas suvirinimo elktrodas, nes aukšta temperatūra geležies bus sukelti gaisrą arba nudeginti

naudojant lituoklio pirmą kartą, kai šildymo elementas tampa sausa, ji gali šiek tiek dūmų.Tai yra normalu ir tik turėtų trukti apie 10 min.

nelaikykite Specialios dangos patarimai.

Pakuotės turinys

1PCS USB lituoklio

1PCS Stendas

1PCS USB KABELIS

kaip naudoti elektros lituoklio ir klausimus, kuriems reikia dėmesio:

1. Prieš naudojant naują lituoklio, naudoti bauda švitriniu popieriumi gyvinti, lituoklio galvos, pagyvinti ir pakaitinkite, panirti į pušis, smilkalų ir tada palieskite litavimo alavas viela su krašto paviršiaus lituoklio galvos, kad lituoklio galvos tolygiai padengtas sluoksnis iš alavo.Tai darydami, galite palengvinti suvirinimo ir išvengti oksidacijos ant paviršiaus suvirinimo galvos.

2. Draudžiama remonto lydinio galvos.Jei ne tin rasti, indas gali būti naudojamas po srautas yra įjungtas.

3. Elektrinis litavimo geležies, turėtų būti laikomi sausai, ir ji yra griežtai draudžiama dirbti drėgnoje aplinkoje.

4. Prieš naudojimą, atidžiai patikrinkite, ar maitinimo laido kištukas ir maitinimo laidas yra pažeistas ir ar įtampa yra nuoseklūs.Ir patikrinkite, ar suvirinimo galva yra laisvi.

5. Metu naudoti elektros lituoklio, nėra svaras sunku.Siekiant išvengti kritimo.Kai yra per daug alavo lydmetalis geležies galvą, jis gali būti nušluota nuo audinio.Ne mesti jį šalin, siekiant išvengti karčios kiti.

6. Per suvirinimo procesą, lituoklio negali būti dedama visur.Kai ne suvirinimo, jis turėtų būti padėtas ant ketaus rėmo.Atkreipkite dėmesį, kad maitinimo laidas, neturėtų būti tvirtinamas suvirinimo galva atsparios karščiui, nelaimingų atsitikimų, skaldytų izoliacijos sluoksnio.

7. Po naudojimo, nupjaukite maitinimo laiką ir ištraukite maitinimo laido kištuką.Po aušinimo, imtis lituoklio atgal rinkinys.

8. Panaudojus kelis kartus, pašalinti suvirinimo galvos ir pašalinti oksido sluoksniu, siekiant išvengti blokavimo oksido sluoksnis ateityje.

Pagrindinių įgūdžių naudojant elektros lituoklio:

1. Pasirinkti tinkamą alavo lydmetalis, ir pasirinkti, žemos lydymosi temperatūros, alavo lydmetalis viela suvirinimo elektroniniams komponentams.

2. Mastelio miltelių ištirpinama 25% pušies 75% alkoholio (svorio santykis), kaip Mastelio milteliai.

3. Indas turėtų būti taikoma prieš pradedant naudoti elektros lituoklio.Konkretus metodas: šilumos, elektros lituoklio.Kai ji yra tiesiog gali išlydyti alavo lydmetalis, taikyti Mastelį milteliai, ir tada tolygiai taikyti jį ant lituoklio galvos, alavo lydmetalis, kad geležies galvos valgyti sluoksnis alavo tolygiai.

4. Suvirinimo metodas: lenkų smeigtukai trinkelėmis ir komponentai su smulkiu švitriniu popieriumi ir taikyti Mastelį milteliai.Palieskite atitinkamą sumą, alavo lydmetalis su suvirinimo galvos ir kontaktinio suvirinimo vietoje.Po visų alavo lydmetalis ant suvirinimo vietoje išlydyti ir pasinerti Sukelti Galvos komponento, elektros lydmetalis patarimas švelniai pakelkite kartu pin sudedamosios palikti suvirinimo vietoje.

5. Suvirinimo metu neturėtų būti per ilgas, kitaip komponentai bus lengvai išdaga.Jei reikia, vamzdžio kojos gali būti suimtą su replės padėti šilumos išsklaidymo.

6. Suvirinimo vietoje turėtų būti formos sinusoidinės bangos viršūnę, ir paviršius turi būti šviesus ir sklandžiai, su Wuxi erškėčių ir vidutinio alavo, jo kiekis.

7. Po suvirinimas yra baigtas, likutinė Mastelio miltelių apygardos valdyba turėtų būti valomi su alkoholio kelią carbonized Mastelio milteliai įtakos normalų grandinės.

8. Integrinio grandyno turėtų būti suvirinti, galiausiai, ir elektros lituoklio turi būti patikimai įžemintas, ar šilumos panaudojimas suvirinimo po elektros gedimo.Arba naudoti specialų lizdą integrinio grandyno, ir plug integrinis grandynas po suvirinimo lizdą.

9. Elektros lituoklio turėtų būti padėtas ant lituoklio rėmelį

Prekės ženklas Wang ya tian
Kilmės KN(Kilmės)
Ratai Forma Elektrinis šildymas
Ar Importuoti No
Modelis Lituoklio
Medžiaga jiao, bing, Elektros lituoklio
Dabartinis DC
Sertifikavimo CE
Naudojimas Namų Prietaisų Remontas, Suvirinimo Įrankiai,

Panašūs produktai