1000pcs SC pluošto jungtis Rinkiniai be rėmelis SM MM OM3 OM4 Simplex 2.0 3.0 0.9 mm ftth optikos reikmenys gamyklos pardavimo ELINK

Nauja prekė

€33.07

Žymos:

pluošto sc, apc į pk, gpon maršrutizatorius, jungtis optinio pluošto, pk apc 10m, šviesolaidiniai jungtis rinkinys, apc jungtis, gpon ont, scapc, PK UPC

Email:[email protected]

Skype:e_link60

SVARBU!!!

ATTENATION:

PLS imtis DĖMESĮ, 3.0 2.0 arba 0,9 mm užsakant,Kitaip mes negalime organizuoti shippment.

PK optinio tinklo jungtis RINKINIAI Simplex APC UPC SM MM OM3 OM4( neįtraukta, keraminės Rėmelis ) 3.0 mm 2,0 mm 0,9 mm ftth SC jungtis RINKINYS

Už SC jungtis su Rėmelis Nesurinkti,pls spustelėkite:

Už SC jungtis su Rėmelis iš Anksto surinktos,pls spustelėkite:

Produkto Rodyti:

Elemento Ilgio 1m
Dydis APC SM MM OM3 OM4
Tipas SC/UPC SC/APC
spalva mėlyna žalia raudona purpurinė aqua
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Funkcija Nereikia būti rėmelis
Suderinamas "Huawei"
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
VNT 1000pcs
Jungties Tipas SC/UPC
type1 3.0 mm 2,0 mm 0,9 mm
Modelio Numeris CTSCSX
Punktas PK optinio tinklo jungtis RINKINIAI

Panašūs produktai