LCD Ekrano Pakeitimo Rinkinius su stiklo lęšis NGPC Apšvietimas SNK NGPC LCD Ekranas Didelis Šviesos Gamepad Konsolės Priedai

Nauja prekė

€3.70

€6.26

-41%

Žymos:

sep neo geo, neogeo kišenėje, joystic, mvs neo geo, virtuvės plazmos, gamepad jungiklis, gamemax, neo-geo pocket, gameboy remontas, teleprompt

LCD Ekrano Pakeitimo Rinkinius su stiklo lęšis NGPC Apšvietimas SNK NGPC LCD Ekranas Didelis Šviesos Gamepad Konsolės Priedai #WW Produkto Aprašymas: 1. Tinka NGPC Didelis Šviesos LCD Modifikavimo Rinkinys. 2. Nereikia iškirpti korpuso, pagrindinės plokštės, nereikės jokių suvirinimo, neleiskite, kad jūsų mylimasis mašina skauda. 3. Apšvietimas gali būti įjungtas ir išjungtas, touch kontrolės, 5 segmentų ryškumą.Su apšvietimą išjungti, ekrane yra tiesiog, kaip ir matoma šviesa, kaip jis buvo pradinį ekraną.Maksimalus ryškumas yra apie tą patį, kaip išryškinti SP ekraną, 1 lygio ryškumą. 4. Speciali mikroschema yra naudojama siekiant sumažinti energijos suvartojimą,kai naudoti 1800mA baterija, normalų žaidimo laikas 10-12 val. (žaidimas visą laiką, be pakartoti deginimas) 5. Ekrano santykis yra teisingas, taškas į tašką.

Pakuotė: 1 x LCD Ekrano Pakeitimas Rinkiniai

Pastaba:

1. Trūkumas šio ekranas yra, kad ekranas plotas yra mažesnis už pradinį ekraną, ir vaizdinės reklamos srityje akcentas SP žaisti NGPC žaidimas yra beveik tas pats.Plotis šio produkto yra apie 40mm. 2. Pikselių pikis yra maža, ir nėra originalios didelių dalelių ekrano poveikį. (mano asmeninis jausmas, kad tai ne trūkumas, ankstesnės gamybos proceso apribojimai, NGPC pikseliai yra didelis, jei pabrėžti, poveikis ekrano nuotraukos bus blogai , o dabar žmogaus akis buvo naudojamas aukštos šviesos ekrano, todėl jis yra tos pačios priežasties, kodėl ji yra būtina pakeisti pabrėžti, ekranas)

Pastaba: negalima traukti LCD ekrano kabelis.Nenaudokite dvipusės juostos (įskaitant juodosios dalis pagal LCD ekranas.Kaip parodyta paveikslėlyje, traukiant sukels kabelis turi būti laisvi ir ekrano vaizdas bus banguotas)

Su USB No
Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris Didelis Šviesos LCD Pakeitimo Rinkinius, NGPC
LCD ekranas už nintend priedai
Funkcijos 2 Nereikia iškirpti išorinis apvalkalas
Suderinamos Prekės/Modelis NĖRA
Funkcija 1 5 Segmentų Reguliuojamas Šviesumas Ekrane
Prekės Pavadinimas YiYimerci
gbc ekranas gbc ekrano šviesa
Ekrano Dydis Plotis 40mm
funkcija 3 Parama NGPC

Panašūs produktai